Usługi EKOBIOS

Usługi

Poznaj usługi EKOBIOS

Systemy zarządzania

Systemy zarządzania

Wdrażanie systemów zarządzania wg międzynarodowych standardów: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, PN-N-18001, ISO 27001. Audity wewnętrzne na zgodność z ww. standardami. Audity podwykonawców. Konsultacje oraz pomoc w utrzymaniu Systemów Zarządzania. Pełnienie funkcji Pełnomocnika Najwyższego Kierownictwa.

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Kompleksowa obsługa firm z zakresu Ochrony Środowiska. Wnioski o wydanie pozwoleń. Oceny oddziaływania na środowisko. Opłaty za gospodarcze korzystanie ze środowiska. Zgłoszenia instalacji nie podlegających pozwoleniom. Programy gospodarki odpadami. Due diligence.

Usługi BHP

Usługi BHP

Kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP. Pełnienie zadań służby BHP w przedsiębiorstwach. Szkolenia wstępne i okresowe. Audity bezpieczeństwa. Ocena ryzyka zawodowego. Postępowanie powypadkowe.

Obsługa inwestycji budowlanych

Obsługa inwestycji budowlanych

Pełnienie funkcji koordynatora ds. BHP na budowie. Nadzór Inwestorski na budowie. Doradztwo z zakresu prawa budowlanego oraz BHP w trakcie realizacji inwestycji budowlanych. Audity bezpieczeństwa na budowie. Opracowywanie ocen oddziaływania na środowisko. Plany BIOZ. Instrukcje Bezpiecznego Wykonywania Robót.

Szkolenia

Szkolenia

Prowadzenie szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb Przedsiębiorców. Szkolenia wstępne i okresowe BHP. Szkolenia z zakresu wymagań prawnych. szkolenia z zakresu Systemów Zarządzania. Wykładowcy z wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w przemyśle i usługach.

Obsługa prawna

Obsługa prawna

Identyfikacja wymagań prawnych z zakresu Ochrony Środowiska, BHP, Prawa Budowlanego oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Ocena zgodności z wymaganiami prawnymi. Audyty zgodności. Konsultacje dotyczące interpretacji wymagań prawnych. Tworzenie oraz aktualizacja baz danych z aktualnymi przepisami dotyczącymi konkretnego przedsiębiorstwa.

Audyt energetyczny

Audyt energetyczny

Wykonanie audytu energetycznego w oparciu o wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/27/UE w sprawie efektywności energetycznej oraz Ustawy o efektywności energetycznej.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia. Więcej szczegółów