Szkolenia ISO, BHP, OŚ

Szkolenia

Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, Ochrony Środowiska oraz Systemów Zarządzania

W obecnych czasach, przy dynamicznie zmieniających się uwarunkowaniach prawnych oraz technologicznych, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez dobrze wykwalifikowanej kadry. Duże znaczenie odgrywa również stałe podnoszenie kompetencji poprzez systematyczne szkolenia. Często rodzaj i zakres szkolenia wymagany jest również regulacjami prawnymi (np.: szkolenia wstępne i okresowe BHP).

Wszyscy nasi wykładowcy posiadają doświadczenie wyniesione z pracy w przemyśle oraz usługach co pozwala dobrze zrozumieć potrzeby szkoleniowe przedsiębiorstw oraz odpowiednio dobrać tematykę wykładów oraz ćwiczeń. Dodatkowo każdy z wykładowców posiada doświadczenie z zakresu organizacji i prowadzenia szkoleń i prezentacji.

Proponujemy konsultacje i szkolenia ISO a w szczególności szkolenia ISO 14001 oraz szkolenia ISO 50001.

Nasze usługi z zakresu rozwoju kompetencji:

  • szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP
  • szkolenia z zakresu wymagań prawnych obowiązujących w przedsiębiorstwie (BHP, OŚ, Prawo Budowlane, Prawo ppoż.)
  • szkolenia z zakresu Systemów Zarządzania
  • szkolenia oraz prezentacje na indywidualne zlecenia klienta

Prowadzenie szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb Przedsiębiorców. Szkolenia wstępne i okresowe BHP. Szkolenia z zakresu wymagań prawnych. szkolenia z zakresu Systemów Zarządzania. Wykładowcy z wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w przemyśle i usługach.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia. Więcej szczegółów