EKOBIOS

O firmie

EKOBIOS

Usługi BHP i Ochrony Środowiska

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę firm w zakresie Bezpieczeństwa Pracy, Ochrony Środowiska oraz Systemów Zarządzania. Naszym celem jest długofalowa współpraca z firmami oparta na wzajemnym zaufaniu oraz obustronnym zadowoleniu.

Naszą główną zaletą jest elastyczność oraz zdolność dostosowania się do wymagań poszczególnych organizacji. Dzięki temu nie ograniczamy się do jednej formy współpracy. Wymiar i forma konsultacji zawsze dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klienta.

Ze wzglądu na charakter proponowanych usług naszą współpracę z poszczególnymi organizacjami opieramy na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań aby każdy realizowany projekt był skuteczny oraz ułatwiał funkcjonowanie firmy. Podczas pracy zawsze mamy świadomość iż nasze rozwiązania pozostają w firmie dłużej niż my więc muszą być proste i praktyczne.

Nasze kompetencje opierają się na doświadczonej kadrze z bardzo różnorodnymi kwalifikacjami. Każdy z naszych specjalistów posiada doświadczenie w pracy w dużych firmach produkcyjnych oraz budowlanych. Następny krok rozwoju naszych pracowników stanowi doświadczenie w pracy audytora w akredytowanych jednostkach certyfikacyjnych. Taka kombinacja doświadczenia zawodowego pozwala spojrzeć na procesy występujące w organizacji z różnych perspektyw oraz zaproponować optymalne rozwiązania systemowe.

Usługi EKOBIOS

Nasze główne obszary działalności to:

  • kompleksowa obsługa firm z zakresu BHP
  • kompleksowa obsługa firm z zakresu Ochrony Środowiska
  • wdrażanie i utrzymywanie systemów zarządzania
  • identyfikacja wymagań prawnych oraz ocena zgodności z wymaganiami prawnymi
  • obsługa inwestycji budowlanych pod kątem Ochrony Środowiska oraz BHP
  • szkolenia z zakresu BHP, Ochrony Środowiska oraz Systemów Zarządzania
  • prowadzenie audytów energetycznych

Posiadamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w każdym z wyżej wymienionych obszarów. Dzięki współpracy z firmami działającymi w różnych obszarach posiadamy bardzo szeroki zakres wiedzy na temat obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej przepisów prawnych.

Życzymy powodzenia w codziennej działalności oraz zapraszamy do współpracy.

Katalog firmowy

Pobierz naszą ofertę

Sprawdź

Nasze certyfikaty

Sprawdź nasze kwalifikacje

Sprawdź
Mondi
Delaval Operations
dr Schneider
Rockwool
Paroc
Gefco
SCA
Zehnder
BOIG
Dębica
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia. Więcej szczegółów